W mojej pracowni projektujemy tak, by zapewniać komfort, funkcjonalność, spełniać kryteria ergonomii, urzekać swoją estetyką. To tutaj powstają dla Państwa wnętrza... ale wyjątkowe, z myślą, ideą, nastrojem, historią, wspomnieniem, spełnieniem... genius locci... wnętrza z duszą.

mgr sztuki Bogusława Horszczaruk-Kaczyńska
architekt wnętrz

MUSZTARDOWE MIESZKANIE

Ona: : Zdecydowana, kontrastowa, zapracowana, energiczna. W jej domu każdy przedmiot jest nieprzypadkowy i ma swoje miejsce. Projekt powstał z najdrobniejszymi szczegółami i został zrealizowany bez zmian!

59m2

PRZESTRONNY DOM

Oni: młodzi rodzice dwójki dzieci, energiczni, z otwartymi głowami, lubiący nowoczesność, technologie, prostotę i dobry design. Dom jest spełnieniem marzeń mieszkańców ...wiszące schody, drzwi robione na zamówienie, cegła ręcznie formowana, nowatorski “lekki” beton na ścianach... spowodowały niepowtarzalne wnętrza.
projekt: Bogusława Horszczaruk-Kaczynska i Ewa Obalska-Krzyzanowska

180m2

NOWOCZESNE BIURO

Oni: Agencja reklamowa, prężna, przyjazna, wesoła. Wnętrze w kolorach firmowych (czerwień, czerń, biel) takie było zamówienie: ”...by na klientach robiło wrażenie, i my żebyśmy je lubili...” - rearanżacja przestrzeni istniejącej

120m2

IDEA PROJEKTOWANIA

Projekt wnętrz powstaje na zamówienie i przy współudziale inwestora. Celem każdej koncepcji wnętrza jest zapewnienie wygody i efektowności trwającej wiele lat, ujawniającej z biegiem czasu coraz to więcej estetycznych zależności. Kreatywne rozwiązania przestrzeni planowane są od pomysłu aż po efekt końcowy z uwzględnieniem każdego detalu. Projekty wykonywane są w oparciu o najnowsze trendy designu, z wykorzystaniem jakościowych materiałów i surowców, a finalnie realizuje je doświadczona ekipa fachowców. Tok działań projektowych obejmuje: nadzory autorskie, adekwatny dobór ekipy realizacyjnej, pełne wykonawstwo.

STYLOWY DOM

Oni: Pracują we dwoje prowadza wspólną firmę. Dom jest dla nich ostoją, odpoczynkiem od zgiełku Warszawy. Tradycjonaliści, kochający ogród, gotowanie, wino, ceniącym sobie dobry smak.

250m2

DOM Z KLIMATEM

Oni: Małżeństwo z dwójką dzieci, uwielbiają podróże, naturę, prawdziwość. Dom to miejsce w którym czują się swobodnie, swojsko, bez zbędnych widzi mi się, ale z wielką dbałością o swoje upodobania i hobby.

220m2